• 67331133
  • 27773341
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbadienās 8:30-20:00 Sestdien 9:30-13:00
Gastroskopija

Gastroskopijas procedūras apraksts

Gastroskopija – ir barības vada, kuņģa, divpadsmitpirkstu zarnas izmeklēšana to traucējumu gadījumos.  Gastroskopija ir visprecīzākā metode, kas ļauj savlaicīgi konstatēt kuņģa – zarnu trakta gļotādas izmaiņas, iegūt audu paraugus morfoloģiskai izmeklēšanai, kā arī veikt ureāzes testu.

Lai izmeklējums būtu rezultatīvs, iepriekšējā vakarā vēlams paēst vieglas vakariņas, bet ne vēlāk kā pēc plkst. 20:00. Pēc vakariņām drīkst dzert negāzētu ūdeni un tēju. Izmeklējuma dienā nedrīkst ēst, dzert un smēķēt.

Gastroskopisko izmeklējumu veic gan lokālajā, gan vispārējā anestēzijā pēc pacienta izvēles. Ja būsiet izlēmis veikt endoskopiju anestēzijā, Jums tiks ievietots intravenozais katetrs, caur, kuru ievadīs nepieciešamos medikamentus, kas ļaus jums atslābināties un bez diskomforta veikt šo izmeklējumu.Pēc procedūras tas tiks izņemts. Ja, pacientam, endoskopiju veic bez narkozes, ir iespējams lietot nomierinošu līdzekli, lai palīdzētu ķermenim un nervu sistēmai atslābināties. Ja pacients nevēlas intravenozo anestēziju vai nomierinošu medikamentu lietošanu, tad pirms endoskops tiks ievadīts rīklē, veiks vietējo atsāpināšanu ar anestēzijas medikamenta izsmidzināšanu mutē. Visu procedūras laiku, ārsts jūs informēs, par veicamajām manipulācijām, kas radīs jums drošības sajūtu.

Sabri Abdelmasi

Mēs ticam izcilībai veselības aprūpes jomā!

Dr. Sabri Abdelmasī

© 2024 Goodlife Clinic. Visas tiesības aizsargātas