• 67331133
  • 27773341
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbadienās 8:30-20:00 Sestdien 9:30-13:00

Good Life Klīnika

Mēs ticam izcilībai veselības aprūpes jomā!

"Good Life Clinic" dibināta ar mērķi nodrošināt augstas klases medicīnas pakalpojumus sabiedrībai pieejamā un ērtā vietā. Tā sasniedzama gan pilsētniekiem, gan apkārtējo ciemu iedzīvotājiem. Klīnika piedāvā plaša spektra medicīnas konsultāciju un ārstēšanas pakalpojumu klāstu. Speciālisti, kas sniedz savus pakalpojumus “Good Life Clinic” uzsver, ka pacientiem nepieciešama individuāla pieeja, tikai tādā veidā speciālists var rast piemērotāko ceļu uz sava pacienta veselību un labsajūtu. Klīnika piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, darbojoties tikai augsti kvalificētiem un pieredzējušiem speciālistiem.

Neskatoties uz to, vai jums nepieciešama medicīniskā palīdzība gūto traumu vai saslimšanas gadījumā, vēlaties saņemt padomu un konsultācijas no atzītākajiem Latvijas un ārvalstu speciālistiem, vai arī esat darba devējs, kam nepieciešami arodveselības pakalpojumi – “Good Life Clinic” speciālisti jums spēs palīdzēt!

 Mēs kalpojam saviem pacientiem un esam blakus tad, kad tas ir nepieciešams!

Klīnikas speciālisti uzsver, ka pats svarīgākais ir piedāvātos medicīnas pakalpojumuspadarīt draudzīgus un ērtus pacientiem. Tiek piedāvāta ērta un saprotama elektroniskā reģistrēšanās sistēma, lai cilvēks pats var komunicēt ar klīniku sev ērtā veidā. Pieteikties vizītei, uzzināt tuvākos pieejamos laikus izmeklējumiem, uzzināt savu pārbaužu rezultātus nav bijis ērtāk! To iespējams izdarīt gan ar e-pasta starpniecību, gan zvanot!

gastrologs_dr_sabri_abdelmasi_izmanto_maksligo_intelektu.jpg
Mūsu pakalpojumi:
Gastroenteroloģija
Dr_Sabri_Abdelmasi Dr. Sabrī Abdelmasī
Dr. Sabrī Abdelmasī ir gastroenteroloģijas speciālists, kas izmeklē un ārstē gremošanas trakta orgānu slimības. Gastroenterologa konsultācija nepieciešama, ja ir sūdzības par gremošanas traucējumiem, neregulāru un sāpīgu vēdera izeju, svara zudumu, ilgstošu caureju, ēstgribas traucējumiem u.c. Good Life Clinic ārsts dr.Sabrī Abdelmasī izvaicās pacientu par sūdzībām, ēšanas paradumiem, diētu un noteiks turpmākos izmeklējumus un nozīmēs pareizāko ārstēšanu. Iespējamie papildizmeklējumi: gastroskopija (FGS), augšejā endoskopija-kolonoskopija (FKS), apakšējā endoskopija, kapsulas endoskopija, vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija.
Traumatoloģija
Ultrasonogrāfijas izmeklējumi
Asinvadu un vēnu diagnostika
Dermatoloģija
Uroloģija
Fizioterapija
Algoloģija
Neiroloģija

Jaunākie raksti

 

Vēnu varikoze jeb vēnu mazspēja ir plaši izplatīta saslimšana un ļoti aktuāla problēma. Līdz ar siltās sezonas sākumu mostas ne

Mūsu Ārsti

Md. SABRĪ ABDELMASĪ
Md. SABRĪ ABDELMASĪGastroenterologs, endoskopists
Good Life Clinic vadītājs
Md. VISAMS RAFAELS
Md. VISAMS RAFAELSTraumatologs - ortopēds
Dr.Med. ARTURS BALODIS
Dr.Med. ARTURS BALODISRadiologs diagnosts
Md. RASMA MIEZE
Md. RASMA MIEZERadioloģe- diagnoste
Md. ŽORŽS ŽABŪRS
Md. ŽORŽS ŽABŪRSAsinsvadu ķirurgs / flebologs
Md. ŽORŽS ŽABŪRS
Md. ŽORŽS ŽABŪRSAsinsvadu ķirurgs / flebologs
Asinsvadu ķirurgs, flebologs. Pirmais Baltijā kurš veica vēnu operāciju, pielietojot hipnozi. Artēriju un vēnu DUPLEKS ultrasonogrāfija. Veic visu veidu vēnu operācijas. Vairākus gadus stažējies Francijā vadošā prof. Jean-Pierre Becquemin vadībā. Pieredze guvis vairākās valstīs (Latvijā, Francija (Parīzē), un Libānā). Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs, Latvijas Flebologu biedrības biedrs, Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs. Sarunas valodas: LV, RU, FR, ENG, ARB

Md. DENISS LUKJANČIKS
Md. DENISS LUKJANČIKSNeirologs
Md. SVETLANA PETROVA
Md. SVETLANA PETROVAAnesteziologs, reanimatologs
Md. DIĀNA KALLIŅA-KALNIŅA
Md. DIĀNA KALLIŅA-KALNIŅAAnesteziologs
Md. VADIMS VIKTOROVS
Md. VADIMS VIKTOROVSDermatalogs-venerologs
Md. VIKTORIJA DŽABIJEVA
Md. VIKTORIJA DŽABIJEVAAnesteziologs, reanimatologs, algologs
Md. IRINA TRAVKOVA
Md. IRINA TRAVKOVA
RŪTA ŽAGARE
RŪTA ŽAGAREFizioterapeite
Image
gastrologs dr Sabri Abdelmasi veic proceduru ar maksligo intelektu

Māksīgais intelekts palīdz veikt labākos izmakējumus!

SIA “Good Life Clinic”, sadarbībā ar Pentax medical oficiālo pārstāvi Latvijā SIA “Arbor Medical Korporācija”, ir veikusi Latvijā unikālus kolonoskopijas izmeklējumus, izmatojot Pentax medical izstrādāto, automatikso polipu atrašanas sistēmu Discovery.

Discovery AI mākslīgā intelekta sistēma palīdz ārstam izmeklējuma laikā atrast dažādu izmēru polipus, paaugstinot izmeklējuma efektivitāti. SIA “Good Life Clinic” ir vērsta uz jaunāko tehnoloģiju ieviešanu praksē, lai pacientiem nodrošinātu augstākā līmeņa medicīniskos pakalpojumus.

© 2024 Goodlife Clinic. Visas tiesības aizsargātas