• 67331133
  • 27773341
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbadienās 8:30-20:00 Sestdien 9:30-13:00
Kas ir andrologs?

Androloģija ir medicīnas nozare, kas pēta vīriešu anatomiju un fizioloģiju, vīriešu reproduktīvās slimības un to ārstēšanas metodes. Androloga kompetencē ir vairāki vīrieša veselības aspekti: gan neauglības jautājumi, gan testosterona samazināšanās vecuma dēļ, liekā svara izraisītās problēmas dzimumsfērā, dzimumceļu un urīnceļu attīstības traucējumi, erekcijas traucējumi un pat vīriešu dzimumorgānu vizuālie defekti.


dr. Viktorija Džabijeva par algoloģiju

Algoloģija ir medicīnas nozare, kas pēta asas un hroniskas sāpes, to patofizioloģiju un sāpju mazināšanas metodes.

Algologs ir ārsts, kurš pārzina sāpju veidošanās mehānismus un sāpju ārstēšanas metodes.
Viktorija Džabijeva - sertificēts ārsts anesteziologs, reanimatologs, algologs.

Ārstē akūtas un hroniskas sāpes:

  • muguras sāpes (piem. pie starpskriemeļu disku trūces, protrūzijas u.c.)
  • locītavu, muskuļu, mīksto audu sāpes
  • onkoloģiskās sāpes
  • pēcoperāciju un traumu izraisītās sāpes
  • neiropātiskās sāpes, jeb sāpes, kas saistītas ar nerva bojājumu (piem. trīszaru nervaneiralģija, diabētiska neiropātija, HIV/AIDS neiropātija).


Zinātniskās intereses un publikācijas saistītas ar anestēzijas vielām, epidurālām blokādēm,
sāpju medicīnu.


gastrologs dr. Sabri Abdelmasī saņem apbalvojumu
gastrologs un endoskopists dr. Sabri Abdelmasī

2021.gada 6.maijā SIA" Good Life Clinic" saņēma 1.pakāpes apbalvojumu par ieguldījumu sociālās labklājības veicināšanā. Apbalvojumu Good Life Clinic vadītājam gastrologam Dr. Sabrī Abdelmasī piešķīra Babītes novada pašvaldība. Ir patīkami, kad esam novērtēti. Un ar savu darbu cenšamies sniegt to labāko saviem pacientiem!


vēnas

Vēnu varikoze jeb vēnu mazspēja ir plaši izplatīta saslimšana un ļoti aktuāla problēma. Līdz ar siltās sezonas sākumu mostas ne tikai daba, arī cilvēki kļūst daudz aktīvāki, biežāk ceļo, dodas garākos pārgājienos un bauda aktīvu atpūtu. Tā ir neierasta slodze kājām, kas var veicināt vēnu problēmu attīstību. Paplašinātas vēnas norāda uz sliktu asinsriti, kuras cēlonis ir asinsvadu elastības trūkums.


Dermatologs

Pēc jaunākās pasaules onkoloģijas statistikas, ādas vēzis ir viens no izplatītākajiem vēžu veidiem. Katru gadu tiek diagnosticēti vairāk kā miljons ne-melanocitāru ādas audzēju un vairāk kā 320 tūkstoši jaunu melanomas gadījumu. Ādas audzēju diagnostikā ir liela loma laikam, ir svarīgi regulāri pārbaudīt jau esošās dzimumzīmes, iepriekš nebijušas dzimumzīmes un arī ādas veidojumus, kas mainās laika gaitā. Tiek piedāvāta izcila iespēja ar 25% atlaidi pārbaudīt Jūsu dzimumzīmes un veikt veidojumu dermatoskopiju, tajā pašā laikā saņemot konsultāciju no pieredzējušiem dermatologiem par ādas kopšanu un preventīviem pasākumiem.


badošanās

Pārtrauktā gavēšana (no angļu val. - Intermittent fasting ), dēvēta arī par pārtraukto badošanos ir, apzināta maltīšu izlaišana konkrētos laikos. Par pārtraukto badošanos var runāt, ja cilvēks ilgāku ( līdz pat 20 stundām) laiku izvairās no kaloriju uzņemšanas ( var lietot ūdeni, melnu kafiju un tēju bez cukura) atstājot 4-8 stundu ilgu laikposmu, kas paredzēts ēšanai .Labāku efektu metabolo procesu uzlabošanai sniedz tieši dienas pirmās puses maltīšu ieturēšana, ieteicams ēst laika sprīdī no pulksten 08:00 līdz 16:00. Badošanās palīdz ķermenim atbrīvoties no liekā svara, veicinot atjaunošanās procesus un vairojot enerģiju, kas savukārt veicina spēka pieplūdumu.


gastrologs un endoskopists dr. Sabri Abdelmasī
gastrologs un endoskopists dr. Sabri Abdelmasī

Viens no "Platīna dakteriem" Gastroenterologs un endoskopists SABRI ABDELMASĪ Rīgas 1. slimnīcā, Medicīnas centrā ARS un Piņķos Good Life Clinica. Latvijā no Libānas ieradās 1991. gadā – lai studētu medicīnu. Palika, iemācījās latviešu valodu, apprecējās. Kā jau Austrumu cilvēkam, komunikācija ir stiprā puse – atšķirībā no latviešu mentalitātes. Vairums latviešu ārstu, pat ja viņi ir forši un kompetenti, nekad neizplūdīs ar pacientu garās skaidrojošās sarunās – dakterim pašam viss tapis skaidrs, un ar to vizīte beidzas, viņš taču neies lieki tērēt laiku! Toties pacients šādas attieksmes dēļ bieži vien jūtas aizvainots, ka labais ārsts viņa problēmai veltījis vien pāris minūtes... Savukārt dakteris Abdelmasī tērē savu laiku “lieki”, viņš pacientam izskaidro visu līdz pēdējam. Iejūtīgs, rūpīgs, korekts. Man arī patīk, ka viņš gan konsultē, gan pats veic endoskopijas, jo tad ārsts var uzreiz redzēt kopainu.


Mākslīgais intelekts palīdz veikt labākos izmeklējumus!

SIA “Good Life Clinic”, sadarbībā ar Pentax medical oficiālo pārstāvi Latvijā SIA “Arbor Medical Korporācija”, ir veikusi Latvijā unikālus kolonoskopijas izmeklējumus, izmatojot Pentax medical izstrādāto, automatikso polipu atrašanas sistēmu Discovery.
Discovery AI mākslīgā intelekta sistēma palīdz ārstam izmeklējuma laikā atrast dažādu izmēru polipus, paaugstinot izmeklējuma efektivitāti. SIA “Good Life Clinic” ir vērsta uz jaunāko tehnoloģiju ieviešanu praksē, lai pacientiem nodrošinātu augstākā līmeņa medicīniskos pakalpojumus.


© 2022 Goodlife Clinic. Visas tiesības aizsargātas